АСГСУ та АПУ підписали меморандум про співпрацю

Голова Асоціації суддів господарських судів України Наталія Богацька та Президент Асоціації правників України Андрій Стельмащук підписали меморандум про співробітництво з метою впровадження принципу верховенства права у всі сфери суспільного життя та удосконалення господарського судочинства.

«Підписання даного Меморандуму – це закріплення домовленості про співпрацю та консолідацію зусиль на шляху удосконалення господарського судочинства.

В першу чергу співпраця буде направлена на виявлення, обговорення актуальних проблемних питань застосування норм матеріального та процесуального законодавства та напрацювання єдиного бачення шляхів їх вирішення широким колом представників суддівської, правничої та наукової спільнот.

До того ж, з метою реалізації поставлених Меморандумом цілей, наше співробітництво буде спрямовано на сприяння процесу підвищення рівня правової культури, розвитку юридичної професії, захисту прав і законних інтересів людини та захисту громадянського суспільства» – відзначила Наталія Богацька, голова АСГСУ.

В рамках меморандуму планується реалізація спільних проектів, проведення різнопланових заходів за участю суддів, юридичної, наукової спільнот, міжнародних  партнерів  з метою обговорення проблемних питань, що виникають під час господарського судочинства та напрацювання єдиної правової позиції.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ