АСГСУ та НАБУ підписали меморандум про співпрацю

29 січня 2021 Голова Асоціації суддів господарських судів України Наталія Богацька та Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова підписали меморандум про співпрацю з метою забезпечення ефективних комунікацій та взаємодії між Асоціаціями, реалізації спільних проектів та розроблення пропозицій для удосконалення законодавства України.
Документ надає сторонам можливість обмінюватись досвідом та професійною компетенцією, інформацією, довідковими та аналітичними матеріалами, обговорювати актуальні проблеми та практичні питання застосування норм матеріального та процесуального права, напрацювання єдиного бачення шляхів їх вирішення, а також розроблення пропозицій для удосконалення законодавства України.
В рамках меморандуму планується реалізація спільних проектів та програм, відповідно до сфери діяльності асоціацій, проведення різноманітних заходів, спільних зустрічей, нарад, робочих засідань, семінарів, конференцій круглих столів. А також створення постійних або тимчасових робочих груп із залученням спеціалістів, підготовка пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правових актів та заходів з їх подальшого опрацювання з відповідними органами державної влади.
Асоціації створили комунікаційний майданчик для взаємодії, з метою обговорення актуальних проблемних та практичних питань застосування норм матеріального і процесуального законодавства, а також напрацювання єдиного бачення шляхів їх вирішення.
Підписання меморандуму стало дипломатичним закріпленням домовленостей щодо співпраці Асоціацій.

 

Інформаційна довідка про Асоціації:

Громадська організація «Асоціація суддів господарських судів України» є добровільним, самостійним громадським формуванням, створеним на основі єдності інтересів членів Асоціації з метою спільної реалізації своїх прав, свобод та інтересів та досягнень статутних цілей Асоціації. В кожному регіоні є відокремлені підрозділи Асоціації суддів господарських судів України.

Головними завданнями Асоціації є впровадження принципу верховенства права, забезпечення безпеки, захист та представництво інтересів членів Асоціації, обговорення та відпрацювання організації роботи судів, які виникають при адмініструванні, вдосконалення та подальший розвиток системи господарських судів та створення комунікаційного майданчика як для взаємодії суддів у самій системі судів, так і з мас-медіа, громадськими організаціями, юридичною спільнотою, міжнародними партнерами щодо напрацювання єдиної правової позиції шляхом обговорення проблемних питань, що виникають під час господарського судочинства.

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» – добровільне, самостійне громадське формування, створене з метою всебічного сприяння побудові стабільної фінансової системи України, вирішення завдань і проблем банківської системи для збільшення прибутковості бізнесу і розвитку національної економіки.

Незалежна асоціація банків України є потужним і ефективним представником банківської системи, надійним партнером для органів державної влади та управління.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ