Діброва Галина Іванівна

  • Суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
  • Суддя-спікер Південно-західного апеляційного господарського суду
  • Член Ради суддів України, голова комітету Ради суддів України з питань статусу суддів, дотримання прав працівників судів

Освіта

  • Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова

Професійна діяльність:

Працювала юристом у міській лікарні.

Понад 15 років працювала в юридичній службі вугільного об’єднання «Донецьквугілля» на посадах юрисконсульта та заступника начальника юридичного відділу. Займалась адвокатською діяльністю.

У 2000 році розпочала суддівську кар’єру на посаді судді арбітражного суду Донецької області, у 2004 році була переведена до Донецького апеляційного господарського суду, з червня 2015 року – суддя Одеського апеляційного господарського суду.

Нагороди та відзнаки (отримані до набрання чинності ч.9 ст. 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016 № 1402-VIII):

Плідна та завзята праця, яка налічує понад 16 років суддівського стажу, відзначена значною кількістю нагород, зокрема: грамотами Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України з врученням пам’ятного знаку, знаком «Почесний працівник господарського суду України». У 2012 році Галина Іванівна була нагороджена Подякою Національної школи суддів України. Має чисельні сертифікати про проходження підготовки для підтримання кваліфікації, в тому числі сертифікат тренера Національної школи суддів України 2016 року.