Бойко Людмила Іванівна

  • Заслужений юрист України
  • Суддя у відставці Одеського апеляційного господарського суду

Освіта

  • Кишинівській державний університет ім.В.І.Леніна.

Професійна діяльність:

Трудовий стаж на посаді судді налічує - 36 років.
В 1977 році Людмила Іванівна була обрана народним суддею Октябрьського районного народного суду (м. Кишинів) і працювала на цій посаді до 1990 року.

З 1991 року по грудень 2001 року працювала суддею Київського районного суду м. Одеси, в період з червня 1991 року по червень 2001 року була заступником голови цього суду.

В листопаді 2001 року Людмила Іванівна була обрана суддею Одеського апеляційного господарського суду та пропрацювала на цій посаді 14 років. 3 2015 року суддя у відставці.

 

Нагороди та відзнаки:

У червні 2003 року нагороджена Почесною грамотою Вищого господарського суду України, у 2004-му році- Почесною грамотою Вищого господарського суду України і Ради суддів господарських судів України з врученням пам’ятного знаку. Також була відзначена Почесною відзнакою Вищої ради юстиції, нагороджена орденом «За заслуги» III ступеню, нагороджена нагрудним знаком Вищого господарського суду України «Почесний працівник господарського суду України» та знаком Вищого господарського суду України «За сумлінну працю». За високий професіоналізм Людмилі Іванівні присвоєно звання «Заслужений юрист України»